پنل اس ام اس گنبدپیام چیست ؟!

پنل اس ام اس گنبدپیام ، نرم افزاری تحت وب بوده که به وسیله آن شما میتوانید به ارسال و دریافت پیامک بپردازید . شما توسط این نرم افزار میتوانید به صورت تکی یا گروهی یا با تعداد بالا به صورت انبوه ، پیامک ارسال نمایید . در این نوع سامانه شما نیازمند هیچگونه سخت افزاری نمی باشید ! مدیریت پیامک های ارسالی و دریافتی به صورت کامل تحت وب می باشد . از جمله امکانات سامانه پیام کوتاه گنبدپیام می توان به ارسال از روی نقشه ، شهری ، کشوری ، پاسخگوی خودکار ، نظرسنجی ، مسابقه و … اشاره کرد.

 

فهرست امکانات و ابزارهای سامانه پیام کوتاه (گنبد پیام)

۱- ارسال سریع:

ابزار ارسال سریع برای فرستادن آنی پیامک به یک یا چند مخاطب به کار می رود. در این ابزار کاربر می تواند مخاطبین پیام خود را از میان گروه های درج شده در دفترچه تلفن انتخاب نماید، شماره ها را از محیط دیگری کپی کند یا از طریق فایل( با فرمت اکسل یا فایل متنی) بارگزاری نماید. در ارسال سریع امکان انتخاب ارسال پیامک به صورت فلش نیز وجود دارد. در ارسال به صورت فلش، پیامک به محض رسیدن به گوشی مخاطب بطور خودکار روی صفحه گوشی باز می شود و محتوای آن قابل مشاهده است. این نوع ارسال بیشتر برای پیام های اطلاع رسانی با حجم کمتر از یک صفحه کاربرد دارد.

۲- ارسال زماندار:

ابزار ارسال زماندار، کارمند وقت شناس و دقیق کاربران سامانه است و وظیفه دارد پیام ها را در تاریخ و ساعت تعیین شده توسط کاربران ارسال نماید. در ارسال زماندار نیازی به روشن بودن رایانه و ورود کاربر به سامانه نیست و پیام ‏ها در زمان مقرر شده به طور خودکار ارسال می شوند.

۳- ارسال سفارشی:

ابزار ارسال سفارشی هنگام ارسال های گروهی کاربرد دارد و این امکان را فراهم می کند که متن پیام ارسالی به هر مخاطب، بر اساس اطلاعات ثبت شده، اختصاصی شود. به عبارت دیگر ارسال سفارشی می تواند اسامی، تاریخ ها و سایر اطلاعات ثبت شده در دفترچه تلفن را فراخوانی کرده و درون متن ارسالی برای هر مخاطب جایگزین نماید تا پیامکی که برای مخاطب ارسال می شود حاوی اطلاعات مختص همان مخاطب باشد.

۴- ارسال هوشمند:

ابزار ارسال هوشمند در ارسال های گروهی که نیاز به تولید متن خاص در پیامک ارسالی به هر کاربر وجود دارد، بکار می رود. برای ارسال هوشمند کلمات و مقادیری که باید در متن پیامک ها درج شوند، در قالب یک فایل اکسل ذخیره شده و در سامانه بارگزاری می شوند. پس از تعیین ساختار کلی متن پیامک، اطلاعات مندرج در فایل اکسل به طور هوشمند درون متن جایگذاری می شوند و برای مخاطبان ارسال می گردند.

۵- ارسال دوره ای:

ابزار ارسال دوره ای در ارسال های تکی یا گروهی که می خواهید بصورت دوره های ساعتی ، روزانه ، هفتگی ، ماهانه و یا سالیانه به ارسال پیامک اقدام کنید نیز کاربرد دارد. به طور مثال شما می توانید تنظیم کنید که به شماره های خاصی در روزهای شنبه هر هفته پیغام خاصی را ارسال کند.

۶- ارسال هدفمند:

ابزار ارسال هدفمند برای ارسال پیامک به مشترکین همراه اول و ایرانسل بصورت انبوه است. در این نوع شماره های فعال بر اساس شهر و نوع شماره (دائمی یا اعتباری) تفکیک شده اند و کاربر می تواند بر اساس این جزئیات اقدام به ارسال پیامک انبوه نماید. شماره های مشترکین همراه اول و ایرانسل کلیه استان ها به تفکیک شهرها در پنل های گنبد پیام به طور رایگان وجود دارند.

۷- ارسال از نقشه:

ابزار انتخاب منطقه هدف از روی نقشه و ارسال پیامک به افراد ساکن در یک محدوده خاص شهری، یکی از ابزارهای اختصاصی گنبد پیام است. کاربر با استفاده از این ابزار می تواند جدیدترین نقشه شهرها را مشاهده کرده و محدوده ارسال پیامک را از روی نام خیابان ها و میادین بیابد. در این ابزار نیازی به دانستن اطلاعات جزئی مخاطبان مثل کدپستی یا منطقه شهرداری نیست و کاربر با دانستن اطلاعات حداقلی نظیر نام یک منطقه نیز می تواند افراد ساکن در یک محدوده را مخاطب قرار دهد. (فقط تهران و اصفهان موجود هست)

۸- ارسال شغلی:

ابزار ارسال شغلی برای ارسال پیامک به گروه های شغلی مختلف در سراسر کشورمان کاربرد دارد و شما می توانید با این ابزار به صنف شغلی خاصی پیامک ارسال کنید. لیست شماره های موجود در پنل های گنبد پیام سراسری می باشد و بصورت تفکیک شهر به شهر نیست. (نزدیک به ۳۰۰ هزار شماره موبایل از مشاغل مختلف موجود می باشد)

۹- ارسال شده:

بخش ارسال شده، پیام های ارسال شده از سامانه را نمایش می دهد. گزارشی کامل از پیام های رسیده و نرسیده به مقصد شماره موبایل ها در این بخش قابل مشاهده می باشد و کلیه اطلاعت مربوط به ارسال های قبلی نیز در اینجا آرشیو می شوند.

۱۰- دریافت شده:

بخش دریافت شده، پیام های ارسال شده به شماره مجازی سامانه را نمایش می دهد. دریافت پیامک به شماره اختصاصی نیاز دارد بنابراین شماره هایی که بین کاربران مختلف به اشتراک گذاشته می شوند فقط قابلیت ارسال دارند و از دریافت پیام کوتاه محروم خواهند بود. جهت خرید اختصاصی که بتوانید به واسطه آن خط پیامک دریافت نمایید با ما تماس بگیرید. (دریافت پیامک در سامانه های گنبد پیام کاملا رایگان می باشد)

۱۱- دفترچه تلفن:

در دفترچه تلفن گنبد پیام امکان دسته بندی مخاطبان در قالب گروه های مختلف فراهم است. تعداد گروه ها و مخاطبان قابل درج در هر گروه نا محدود است و هر مخاطب می تواند به طور همزمان در چند گروه عضو باشد. همچنین برای ذخیره سازی گروهی اطلاعات مخاطبان، امکان وارد کردن اطلاعات آن ها از طریق فایل اکسل وجود دارد و اطلاعات موجود در دفترچه تلفن نیز در هر زمان قابل استخراج در قالب فایل اکسل و چاپ است.

۱۲- عضویت پیامکی:

عضویت پیامکی یکی از ابزارهای منحصر به فرد گنبد پیام است که در کنار دفترچه تلفن قرار می گیرد و از طریق دریافت کلیدواژه ها، امکان عضویت خودکار افراد در سامانه را فراهم می کند. افراد عضو شده بر اساس تنظیمات مورد نظر کاربر در گروه های دفترچه تلفن دسته بندی می شوند و ارسال پیامک به آن ها بسیار آسان خواهد شد.همچنین با ارسال کلیدواژه دیگری امکان لغو عضویت خودکار نیز وجود دارد.

۱۳- ابزار » پاسخگو:

ابزار پاسخگو برای پاسخگویی خودکار به پیام های دریافت شده در سامانه است. چنانچه کاربر از چندین شماره مجازی به طور همزمان استفاده کند ابزار پاسخگو می تواند به ازای هر یک از شماره های مجازی، تنظیمات متفاوتی در متن و زمان فعال بودن پاسخگو داشته باشد.

۱۴- ارسال از موبایل:

این ابزار شرایطی را برای کاربر فراهم می کند تا بدون نیاز به رایانه و اینترنت و تنها از طریق تلفن همراه خود به سامانه فرمان بدهد تا متن مورد نظر کاربر به گروه های ثبت شده در دفترچه تلفن ارسال شود. سامانه پس از انجام فرامین پیامکی کاربر گزارش کار خود را از طریق پیام کوتاه ارائه می نماید.

۱۵- انتقال به ایمیل:

کاربران می توانند پیام های دریافتی را علاوه بر سامانه به صورت ایمیل نیز دریافت کنند. برای این کار کافی است در ابزار انتقال به ایمیل آدرس یک ایمیل معتبر را ثبت کنند.

۱۶- انتقال به موبایل:

ابزار انتقال به موبایل یک نسخه از پیامک های ارسال شده به سامانه را به همراه شماره ارسال کننده آن پیام به موبایل های تعریف شده ارسال می نماید. بدینوسیله کاربر بدون مراجعه به سامانه می تواند از پیام های دریافت شده در سامانه اطلاع یابد.

۱۷- انتقال به سایت:

ابزار انتقال به سایت یک نسخه از پیامک های دریافتی در سامانه را به URL های تعریف شده ارسال می کند. این ابزار برای کاربران وب سرویس و http یا کاربرانی که می خواهند بر اساس پیام های دریافتی عملیات خاصی را روی سایت یا سرور خود داشته باشند کاربرد دارد.

۱۸- ارسال مناسبتی:

ارسال مناسبتی یکی از ابزار های گنبد پیام می باشد که جهت ارسال تکی یا گروهی در مناسبت های موجود در تقویم رسمی کشور را دارد. می توانید پیغام خاصی را در روز مناسبت مورد نظر به مشترکین ارسال کنید. (تعیین ارسال در همان روز و یا یک روز قبل)

۱۹- ابزار » یادآور:

یکی از ابزار های پیشرفته می باشد که جهت یادآوری تاریخ خاصی یا تاریخ تولد شخص مخاطب را برایش ارسال کند که می تواند این تنظیمات را به صورت گروهی انجام داد، متن پیام نیز توسط تنظیمات پیشرفته ای قابل تنظیم به صورت اختصاصی برای آن شخص می باشد. (کاربرد برای یادآوری زمان تمدید، تاریخ انقضا ، تبریک تولد و …)

۲۰-گجت ویندوز :

گجت ویندوز یکی از برنامه های جانبی می باشد که در محیط ویندوز اجرا می شود و فقط برای ارسال پیامک به لیست شماره های مورد نظر و مخاطبین موجود در دفترچه تلفن کاربرد دارد که برای ارسال، شما را بی نیاز از مراجعه به پنل می کند و توسط این برنامه کوچک می توانید پیام های خود را ارسال نمایید.

۲۱- نظرسنجی:

امکان تعریف بی نهایت نظرسنجی همزمان بدون محدودیت در تعداد گزینه ها، قابلیت تعریف زمان دقیق شروع و پایان فرآیند جمع آوری آراء، امکان تعریف پاسخ مجزا به ازای هر گزینه تعریف شده، نمایش نموداری نتایج، امکان قرعه کشی چندگانه میان شرکت کنندگان گوشه هایی از ویژگی های این ابزار پیشرفته هستند.

۲۲- مسابقه:

ابزار برگزاری مسابقه پیامکی در گنبد پیام ویژگی های بارز و ممتاز بسیاری دارد. امکان تعریف بی نهایت مسابقه همزمان بدون محدودیت در تعداد گزینه ها، قابلیت تعریف زمان دقیق شروع و پایان فرآیند پذیرش پاسخ ها، امکان تعریف پاسخ مجزا به ازای هر گزینه تعریف شده، نمایش نموداری نتایج و امکان قرعه کشی میان کسانی که پاسخ صحیح داده اند ویژگی های ممتاز کننده این ابزار هستند.

۲۳- وب سرویس:

ابزار وب سرویس برای کاربران وب سرویس و http کاربرد دارد. این ابزار آخرین وضعیت پیام های ارسال شده را به URL های تعریف شده توسط کاربر ارسال می‏کند. با این روش کاربر بدون مراجعه به گنبد پیام می تواند گزارش وضعیت پیامک های ارسال شده را در وب سایت یا سرور خود داشته باشد.

۲۴- زیر کاربر:

ابزار زیرکاربر یک راه حل سازمانی است و کاربرد آن در مجموعه های بزرگی است که بخش های مختلف آن به سامانه پیام کوتاه مستقل نیاز دارند. با استفاده از این ابزار می توان بی نهایت زیرکاربر با پنل کاربری با امکانات و شماره مستقل ایجاد کرد و در اختیار بخش های مختلف مجموعه قرار داد تا بدون تحمیل هزینه اضافی به سازمان خود از مزایای سامانه پیام کوتاه بهره مند شوند.

 

تعرفه شماره های اختصاصی

نوع شماره قیمت (تومان)
۱۴ رقمی ۳۵۰۰۰
۱۲ رقمی ۱۸۴۰۰۰
۱۰ رقمی ۲۱۸۰۰۰
۹ رقمی غیر رند ۴۰۰۰۰۰
۹ رقمی نیمه رند ۱۰۰۰۰۰۰
۹ رقمی رند ۱۵۵۰۰۰۰
۸ رقمی ۱۷۶۰۰۰۰

 

 

شماره های ۱۴ و ۱۲ و ۱۰ رقمی با پیش شماره رند ۳۰۰۰۲۲۲۳ و ۳۰۰۰۷۴۷۷ ارائه خواهد شد.

قیمت شماره های ۱۴ و ۱۲ و ۱۰ رقمی رند و غیررند تفاوتی ندارد.

مبالغ فوق با ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده محاسبه شده است.

بنا بر سیاست کاری شرکت امکان انتقال شماره اختصاصی از شرکت ما به شرکت دیگری وجود ندارد.